Sezóna 2023 - 2024

Přáteláky proti Zvěřákům

Ve čtvrtek 19.10.2023 odehrál náš mixovaný C tým tři přípravné zápasy proti Zvěřákům, kteří budou hrát letos Okresní přebor.

FC ComProMiS C - Zvěřaci - 0:3, 1:1, 2:3

Branky: Rydvan, Schwarz a vlastní

Zápasy se jám vůbec nepodařily a soupeř bral zaslouženě dvě výhry.

DIMAKO 1/2

V pátek 13.10.2023 jsme odehráli poslední dva zápasy soutěže DIMAKO.

FC ComProMiS - Roub B - 3:0

Branky: Nosreti, Poloch M, Ptáčník Jan

FC ComProMiS - Roub A - 2:6

Branky: Ptáčník Šimon, Poloch M

Po dvou výhrách a dvou prohrách jsme skončili druzí z pěti týmů.

Zápas proti béčku Roubu jsme zvládli moc dobře. Naopak zápas s áčkem Roubu jsme nezvládli vůbec.

Přátelák proti Interu (v Brušperku)

Ve čtvrtek 12.10. 2023 jsme odehráli přípravný zápas áčka v Brušpúerku proti nováčkovi Krajskéhé přeboru Interu Ostrava.

FC ComProMiS - Inter Ostrava - 7:5 (2:1,3:2,2:2)

Branky: Macík 2, Maršál 2, Schwarz, Fendrich, Preisner

V utkání s Interem jsme dostali poměrně smolné góly, ale branek jsme vstřelili více a zaslouženě jsme vyhráli.

DIMAKO 1/2

V pátek 22.9.2023 večer jsme odehráli první dva zápasy předsezónní soutěže DIMAKO, kterou pořádá každoročně futsalový tým Roub Ostrava.

Našimi soupeři byli Bukanýři a C.I.P. Ostrava.

Bukanýři - 5:1

Branky: Kelnar, Ptáčník Šimon, Ptáčník Jan, Poloch Michal, Schwarz

V utkání jsme měli převahu po celý zápas. Lépe jsme kombinovali a měli více šancí. Výhra byla určitě zasloužená.

C.I.P. Ostrava - 1:2

Branka: Kelnar

Utkání s C.I.P. bylo vyrovnané, ale nám se nepodařilo v klíčových chvílích vstřelit branku z poměrně velkých šancí. Bohužel jsme nakonec o jednu branku prohráli.