Krajský přebor 16., 17. a 18. kolo (29.01.2023)

Krajský přebor 14. a 15. kolo (7.1.2023)

Hala Bílovec

FC ComProMiS Ostrava - Beach Boys Odry B - 2:2 (1:1)

Branky: Lyčka Antonín, Macík Lukáš

V utkání jsme byli dle tabulky favoritem, měli jsme i více šancí, ale souzpeř rozhodně nehrál špatně. Dobře se pohyboval, hrál aktivně, šance měl také. Utkání mohl odopadnout jakkoli. V závěru jsme zkusili poiwer play a branku jsme málem vstřelili, ale bohužel se to nepodařilo.

FC ComProMiS Ostrava - FÉNIX Budišov nad Budiš. - 3:2 (0:2)

Branky: Majkut Marek 2, Maršál Ondřej

První poločas zápasu s Budišovem nám vůbec nevyšel. Soupeř utkání kontroloval a my se těžko dostávali do šancí. Když už jsme se do šance dostali, tak jsme ji bohužel spíše zahodili, než že by nás soupeř vychytal. Ve druhém poločase jsme naštěstí vstřelili dva slepené góly a to soupeře nejspíš zlomilo. Nám vstřelené branky dodaly více sil do dalšího průběhu a vstřelili jsme i branku na 3:2. Vítězství v tomto zápase bylo pro další vývoj do nadstavby velmi důležité.

Krajský přebor 11., 12. a 13. kolo (17.12.2022)

FC ComProMiS Ostrava - C.I.P. ELKA NOVA Ostrava - 1:1 (0:1)

Branky: Pytlík Ondřej

Zápas proti silnému C.I.P., leč na tomto turnaji ve slabší sestavě, jsme určitě měli vyhrát. Bohužel jsme se podřídili soupeřově taktice a hráli velmi pasivně. Bylo to i tím, že jsme věděli, že nás potom čekají ještě dva těžké zápasy. V utkání jsme po poločase prohrávali a tak jsme byli rádi aspoň za konečnou remízu, nicméně byla to pro nás dle průběhu ztráta.

FC ComProMiS Ostrava - 1.FSC Callibrum Fr.Místek - 2:5 (2:2)

Branky: Váňa Martin 2

Velmi silný soupeř, který v letošní sezóně neztratil ani bod, se ujal v prvním poločase vedení 2:0. Nám se podařilo ještě do poločasu vyrovnat a tak bylo utkání otevřené. Brzy jsme ale dostali ve druhém poločase branku a pak se nám již reagovat nepodařilo.

FC ComProMiS Ostrava -Real Top Frýdek-Místek - 4:7 (1:3)

Branky: Váňa Martin 3, Jurásek Josef

Ve třetím utkání jsme byli favority, ale bohužel na nás dolehly předchozí ztráty bodů. Nálada v týmu nebyla vůbec dobrá a to se projevilo v tomto utkání, které jsme soupeři bohužel darovali...

Krajský přebor 9. a 10. kolo (11.12.2022)

Hala Sareza

FC ComProMiS Ostrava - RIFC Drivers Nový Jičín - 3:0 (1:0)

Branky: Váňa Martin, Holman Jakub, Macík Lukáš

V zápase s Novým Jičínem jsme byli lepším týmem, ale nedařilo se nám proměnit žádnou šanci. Pomohla až hrubka soupeře, kdy z autu přihrál přímo našemu volnému hráči, který se rychle prosadil. Gól nás uklidnil a v druhém poločase jsme ještě dva góly přidali.

FC ComProMiS Ostrava - Vegas Kopřivnice - 4:5 (3:2)

Branky: Váňa Martin 3, Macík Lukáš

Utknáí s Kopřivnicí bylo vyrovnané, nicméně úvod vyšel spíše nám. Závěr naopak bohužel soupeři. Určitě jsme z tohoto utkání měli brát aspoň bod. Bohužel rozhodla naše nedisciplinovanost a velká chyba za stavu 4:2 pro nás. Do stavu 4:2 snesl náš výkon vysoké parametry.

Krajský přebor 7. a 8. kolo (4.12.2022)

Hala Sareza

FC ComProMiS Ostrava - TDK Havířov - 3:0 (2:0)

Branky: Maršál Ondřej 2, Váňa Martin

Zápas s TDK Havířov se nám povedl. Podařilo se nám udržet čisté konto a vstřelili jsme 3 branky. Havířov při tom v jiných zápasech svým soupeřům mnohem více zatápí.

FC ComProMiS Ostrava - 1.FC Chachaři Ostrava - 4:5 (2:2)

Branky: Maršál Ondřej, Váňa Martin, Holman Jakub, Jurásek Josef

Utkání s Chachary bylo vyrovnané, ale přece jen jsme ve větší části utkání měli navrch my, nicméně soupeř se po našich chybách prosadil moc hezkými góly a utkání překlopil na svou stranu. Nezbývá, než soupeři pogratulovat.

Krajský přebor 5. a 6. kolo (27.11.2022)

Hala Sareza

FC ComProMiS Ostrava - Sampdoria Ostrava - 4:1 (2:0)

Branky: Sasko Milan 2, Badalyan Gevorg, Macík Lukáš

V utkání proti Sampdorii jsme byli lepším týmem. Soupeř ale hrál dobře odzadu a tak jsme se dlouho nemohli prosadit. Naštěstí se to postupně podařilo a v utkání jsme zaslouženě zvítězili, i když náš výkon tentorkát nebyl až tak dobrý jako v minulých zápasech.

FC ComProMiS Ostrava - Globtec Ostrava - 3:2 (1:2)

Branky: Macík Lukáš 2, Badalyan Gevorg

Zápas s Globtecem byl těžší. Soupeř se po našich chybách dvakrát prosadil a o poločase i vedl. My zahodili velké množství šancí. Naštěstí Globtec nehrál tak dobře dozadu jako Sampdoria, tak se nám podařilo vstřelit ve druhém poločase branky a vývoj utkání otočit. Kaňkou byl výkon jednoho ze dvou rozhodčích, což bohužel rezultovalo i v jednu červenou kartu pro našeho hráče, který to už nevydržel a vulgárně napadl rozhodčího. V poslední sekundě utkání soupeř kopal i penaltu za našich šest faulů, ale naštěstí nás Tomáš Preisner v brance podržel a nedovolil soupeři skórovat.

Krajský přebor 3. a 4. kolo (19.11.2022)

Hala Sareza

FC ComProMiS Ostrava - Shooters Bolatice - 7:2 (3:2)

Branky: Lyčka 2, Macík 2, Jurásek 2, Maršál

Utkání proti Shooters bylo dlouho vyrovnané a vše nasvědčovalo tomu, že půjde opět o vyrovnaný zápas až do konce, jak to s tímto soupeřem bývá v našich zápasech. Nicméně ve druhém poločase se nám podařilo postupně vstřelit 4 branky a utkání jsme tak jasně rozhodli v náš prospěch.

FC ComProMiS Ostrava - Smíšené Fulnek - 5:0 (4:0)

Branky: Macík 2, Lyčka, Holman, Preisner

Smíšené Fulnek má v této sezóně bohužel velké problémy se skládáním sestavy. Na tomto turnaji hrál za soupeře pouze jediný hráč áčka a tak bylo spíše jen potázkou to, kolik branek vstřelíme. Podařilo se nám vstřelit jen 5 branek, ale podstatné je, že jsme vyhráli, a utkání měli pod kontrolou.

Krajský přebor 1. a 2. kolo (13.11.2022)

Hala Sareza

FC ComProMiS Ostrava - NH Ostrava - 3:3 (2:0)

Branky: Lyčka, Váňa, Holman

V prvním utkání této sezóny v Krajském řpeboru začal náš tým dobře. V polořase jsme vedli, byli jsme lepší, utkání jsme měli pod kontrolou. Na druhý poločas se ale soupeř připravil a byl to naopak on, kdo určoval po většinu druhého poločasu tempo hry a zaslouženě se dostal i do vedení. Nám se naštěstí při závěrečném tlaku podařilo vyrovnat a i po vyrovnání jsme měli další velkou šanci, která ale bohužel brankou nesklončila.

FC ComProMiS Ostrava - Baník Ostrava B - 5:2 (2:2)

Branky: Václavek 2, Váňa 2, Jurásek

Ve druhém zápase jsme opět hráli velmi dobře a po větščinu utkání jsme byli lepším týmem. Poločas ještě rozhodnutí nepřinesl, ale ve druhém poločase se nám podařilo po velmi dobře zahraném trestném kopu jít do vedení, které jsme pak ještě navýšili, a zaslouženě vyhráli.

Přátelské utkání (10.10.2022)

FC ComProMiS Ostrava - Real Top Frýdek Místek - 5:5

Branky: Lyčka 2, Sasko, Vavera, Pilch

V krásném Poli nastoupilo již více hráčů A týmu a se soupeřem z Krajského přeboru jsme remizovali. V utkáné jsme vedli, ale na konci soupeř vyrovnal po naší vlastní brance.

Přátelské utkání (4.11.2022)

Hala Brušperk

FC ComProMiS - Krmelín - 1:4 (0:3)

Branka: Macík (Sasko)

V brušperku jsme se utkali v kombinované sestavě s velmi silným soupeřem z divize. Soupeř byl sice lepší, ale my mohli dát také více branek, což se nám ale nepodařilo. Utkání mělo vysoké parametry.

Přátelské utkání (24.10.2022)

FC ComProMiS Ostrava - C.I.P. Ostrava - 3:6 (0:1)

Branky: Pilch 2, Pažitek

Ve velmi vyrovnaném utkání jsme většinou dotahovali. Když už se nám ke konci podařilo vyrovnat, tak jsme opět dostali branku a pak i přes velké šance jsme gól nedali a naopak soupeř dvakrát využil naší hry vabank.

Přátelské utkání (29.9.2022)

Hala Dubina

FC ComProMiS - FC Baník Ostrava futsal - 4:8 (3:4)

Branky: Smetana, Pažitek, Kalay, Jurásek

Utkání s Baníkem se nám nepovedlo. Soupeř totiž nehrál zdaleka v top sestavě, což sice ani my ne, ale i tak se dalo uhráít lepší výsledek. Srážely nás velké hrubky především ver druhém poločase.

Přátelské utkání (26.9.2022)

FC ComProMiS - Zvěřaci - 13:2 (5:2)

Branky: Jurásek 5, Poloch David 3, Holman 2, Pilch 2, Troják

Utkání se hrálo v krásné nové hale v Krásném Poli. Především druhý poločas jsme hráli opravdu velmi dobře.

DIMAKO 2022 (2.9. a 9.9.2022)

Hala Sareza v Přívoze

FC ComProMiS - Bukanýři - 3:0 (Pažitek, Holman, Pilch)

FC ComProMiS - Sampdoria - 1:0 (Pilch)

FC ComProMiS - Roub dorost - 1:0 (Pilch)

FC ComProMiS - C.I.P. Ostrava - 3:3 (Pažitek 2, Smetana)

FC ComProMiS - Roub Vítkovice - 1:2 (Pažitek)

Memoriál Rostislava Mikuly (12.8.2022)

V kombinované sestavě jsme se zúčastnili turnaje pořádaného týmem Roub Vítkovice. Turnaj jsme po výsledcích 2:1 a 1:0 vyhráli.

FC ComProMiS - Roub Vítkovice starší - 2:1 (Vavera, Holman)

FC ComProMiS - Roub Vítkovice mládež - 1:0 (Ptáčník)