Sezóna 2020-2021, pohár 2. kolo - semifinále

FC Baník Ostrava futsal - FC ComProMiS Ostrava - 4:1 (1:0)

Sestava:

B: Jendřejek (Pelikanudis)

O: Poloch M., Macík, Zezulka, Jurásek

U: Skalík, Pilch - Němec, Pažite

Ve 2. kole poháru, což bylo zároveň semifinále, protože se do letního poháru nepřihlásilo moc týmů, jsme narazili na Baník. Tentokrát jsme hráli mnohem více vyrovnaný zápas, než v předchozích letech. Baník se do tolika šancí nedostával, a my si šance tvořit dokázali. Poločas skončil 0:1, ale mohlo to dopadnout i lépe. Ve druhém poločase jsme branku dali a před koncem to bylo 1:2. Zkusili jsme power play, které se nám bohužel nevydařilo a nakonec jsme prohráli 1:4. Ale výkon byl velmi dobrý a určitě je příslibem do Krajského přeboru, který letos budeme hrát.